fbpx

O nas

Firma Compra powstała w 2004 roku w Bełchatowie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które od początku swojego istnienia połozyło duzy nacisk na dostosowanie swojej działalności do wymogów zarówno klienta, jak i prawa.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, staramy się tak dostosować nasze decyzje, aby zapewnić kompleksową obslugę w zakresie odbioru i utylizacji odpadow, powstających w firmach i gospodarstwach domowych.

Decyzje, które obecnie posiadamy, pozwalają nam transportować i zbierać większość odpadów, zarówno złomu róznorodnych metali, tworzyw sztucznych, makulatury, odpadów niebezpiecznych, jak równiez odpadów zużytego sprzętu elekrycznego i elektronicznego. 

Poprzez stale rozszerzany zakres naszych usług oraz poczynione inwestycje, stajemy się centrum recyklingu, które w najbliższym czasie zajmie wiodącą pozycję na rynku odpadów w Polsce.

Dysponujemy flotą transportową oraz prasami stacjonarnymi wraz z pojemnikami, co pozwala nam skutecznie obsługiwać podmioty zlokalizowane w wielu miejscach w kraju.

W zakresie handlu odpadami współpracujemy z największymi recyklerami w Polsce, Europie a także Azji.